Najnovšie recenzie zo sekcie Zdravie

Pronett X1227 Fľaša zahrievacie termofor 2 l

Pronett X1227 Fľaša zahrievacie termofor 2 l

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

• klasicky termofor ale za zlomoc ceny z lekarne
  • pouzivame bez obalu len si treba dat pozor je fakt horuci

Brali sme na skusku... termofor za 2,30e? Aky asi bude rozdiel proti ovela drahsim? My sme ziadny nenasli, uplne normalny termofor. Spokojnost.

Malatec 15348 Opierka na masáž a pretiahnutie chrbta

Malatec 15348 Opierka na masáž a pretiahnutie chrbta

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

• Uplne jednoduchy princip pasivneho natahovania.
  • Vyzera rovnako ako ovela drahsie produkty.

Vyborny produkt za par eur na pasivne natahovanie chrbta. Kazdy by mal skusit aky je dreveny, otvori to oci :) Za nas spokojnost, prvy sme darovali v rodine tak si kupime dalsi.

Verk 01749 Fľaša zahrievací termofor 2 l modrá

Verk 01749 Fľaša zahrievací termofor 2 l modrá

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

• Uplne normalny gumovy termofor za velmi malo eur.
  • dlho drzi teplo - vecer dam do postele a este rano hreje (ten bez obalu)

Verk 14290 Masážna tyč 47 cm fialová

Verk 14290 Masážna tyč 47 cm fialová

Zakúpený v Darcekvakcii.sk

• Pouzivame na rychle premasirovnie chrbta pocas dlhej jazdy autom u cloveka po vytecenej platnicke.
  • Ohybny clovek si vie premasirovat takmer cele telo.
  • Skvele na stehna, lytka, krcne svaly, chrbat aj ruky.

Za malo penazi vela muziky.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Vôňa
  • Chuť

TUSSIREX Nočný je pre mňa príjemným prekvapením v oblasti liečby kašľa. Jeho chuť a vôňa sú nečakané a príjemné, čo vytvára príjemné užívateľské skúsenosti. Účinnosť v boji proti kašľu bola pre mňa značná a mala dlhotrvajúci účinok, čo bolo prekvapujúce a vítané, najmä počas nočných hodín.

Čo sa týka chuti, TUSSIREX Nočný neponúka len úľavu od kašľa, ale aj príjemný zážitok. Jeho zloženie zdôrazňuje kvalitu a starostlivosť o účinnosť. Po užití som si všimol, že úľava od kašľa mi pomohla v kľúčových momentoch, najmä počas nočného spánku.

Celkovo môžem TUSSIREX Nočný odporúčať pre jeho príjemné vlastnosti, účinnosť a schopnosť poskytnúť dlhotrvajúcu úľavu od kašľa, čo prispieva k pokojnejším a kvalitnejším nočným hodinám.

Rinogermina nosný sprej biologická bariéra 3 x 10 ml

Rinogermina nosný sprej biologická bariéra 3 x 10 ml

Overený zákazník MobilnaLekaren.sk Petra

Zakúpený v MobilnaLekaren.sk

• O ucinnosti este pisat nemozem,iba teraz sme to zacali uzivat. Len musim upozornit,ze konzistencia a chut je extremne odporna...!

Overený zákazník Testuj.to Monika

Zakúpený v Testuj.to

• Rychla úľava od upcgateho nosa
  • Rychlejsie som sa zbavila nadchy
  • Mentolovy nádych
  • Ptaktické balenie
  • Nepomaha na bolesť hlavy

Rychla úľava od upchatehobnosa rýchlejšie som sa zbavila nádchy skvelé praktické balenie a aplikovanie mentolovy nádych veľmi dobre zloženie tohto spreju po aplikovanie spreju sa nos do par minút uvoľní pomaha sa zbaviť neziaducich nečistôt ktoré sa nachádzajú v nose

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Konzistencia
  • Farba
  • Balenie
  • Stŕpnutý jazyk

Sirup ma príjemne prekvapil. Už v prvú noc som mala kľudnejší spánok. Po dvoch dňoch užívania začal kašeľ ustupovať. Má veľmi pekné balenie. Príjemnú levanduľovú chuť. Nie je príliš sladký. Po prehĺtnutí mi tŕpol jazyk, ale nemám potvrdenú alergiu na niektorú zložku takže neviem. Napriek tomu si ho pri ďalšom ochorení zakúpim a odporúčam i ostatným.

Overený zákazník Testuj.to Andriy

• príjemná vôňa
  • Rýchly účinok
  • nespôsobuje podráždenie
  • Nenavykovy
  • Design
  • nepomáha pri bolestiach hlavy

Pohodlné balenie, môžete si ho vziať so sebou na cesty, na báze morskej vody, ale nespôsobuje podráždenie, nevyhnutná vec v premenlivom počasí, odporúča sa používať 4x denne, na koľko stačí 20 ml balenie neviem. Nespôsobuje závislosť, ale neodstráni všetky príznaky prechladnutia.

Modom Podložka akupresúrna masážna so 6-timi magnetmi - SJH 303A

Modom Podložka akupresúrna masážna so 6-timi magnetmi - SJH 303A

Overený zákazník Vaša Lekáreň Overený zákazník

Pridané: 2. marca 2024

(naposledy upravené 2. marca 2024)

Zakúpený v Vaša Lekáreň

Verk 15932 Multifunkčná masážna kefa do kúpeľa 5 v 1

Verk 15932 Multifunkčná masážna kefa do kúpeľa 5 v 1

Overený zákazník Margaretkashop Overený zákazník

Pridané: 2. marca 2024

(naposledy upravené 2. marca 2024)

Zakúpený v Margaretkashop

Chýba slovenský návod!

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• rýchly účinok
  • príjemná chuť
  • dobrá cena

Tussirex nočný sirup od kašľa som začala užívať po tom, ako som v hrdle začala cítiť nepríjemné pocity spojené s nábehom na rozširujúci sa zápal, vrátane suchého a dráždivého kašľa. Po jeho pravidelnom užívaní (nielen pred spánkom, ale aj počas dňa) sa rýchlo dostavila úľava, bolesť a zápal sa stiahli a hrdlo sa opäť vrátilo do normálu. Sirup má príjemnú sladkú chuť. Určite už pri prvotných pocitoch zápalu hrdla odporúčam vyskúšať, mňa v kombinácii s bylinkovými čajmi určite zachránil od choroby.

Overený zákazník Testuj.to Erik

• Zlozenie
  • Farba

Tussirex nočný sirup je veľmi dobrý produkt na uvoľnenie kašľa hlavne v noci. Mám odskúšaný klasicky Tussirex sirup, tento ma lepšiu chuť a hlavne pri jeho používaní mám lepší spánok, nebudim sa na nutkanie kašlať a ani na to, že ma dráždi v hrdle. Určite ho odporúčam všetkým tým, ktorí sa chcú kľudne vyspať aj počas choroby.

Vyhovuje.

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Ivo Ivo

• účiny sú výborné

Na mojej pozícii každý deň čelím množstvu úloh. Každodenná exekutíva dokáže človeka vyčerpať. Dlhodobo som hľadal riešenie, skúsil rôzne druhy káv, miešal som ich s rôznymi olejmi, maslami, postupoval podľa odporúčaní biohekerov - hlúposti.Nakoniec som na odporúčanie kolegu skúsil Rayzzer. Na prvý pohľad ma to viac zabavilo ako zaujalo. Cukrík na energiu, pomyslel som si, iba blázon také niečo môže užívať. No s výsledkom som bol mimoriadne spokojný. Nie s tým energetickým, o ktorom sa píše, ten je fajn, no vystrelený som nebol. Sústredenie a eliminácia rušivých vplyvov ma úplne pohltila. Nebudem to tu rozpisovať, ale účinky sú skutočne vynikajúce, také, ako sa dočítate. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Esencialny olej
  • Aróma mäty

Nosovy sprej pre upchaty nos, Physiomer express, obsahuje veľmi prospešný esenciálny olej Niaouli a arómu mäty eukalyptus globulus, ktoré som ešte neskúšala v žiadnom inom nosovom spreji. Je ihneď účinný a najlepšie je, že nie je návykový, takže ho môžem používať aj dlhší čas bez obáv.

Futzuki reflexno-masážna podložka

Futzuki reflexno-masážna podložka